GREEN LOTUS

V OBJATÍ RELAXU

REZERVUJTE SI MASÁŽ

Zmena cien od 15.1.2020

Viac
Vitajte vo svete Green lotusu

kde spájame relax pre telo, pokoj pre dušu

Viac ako zážitok z masáže

Pohoda, pokoj, starostlivosť a luxus vás sprevádza počas celého pobytu u nás. Vychutnajte si ho naplno a nechajte hýčkať svoje telo aj dušu.

Umenie z hlbín thajska

Masérske umenie sa v Thajsku dedí z generácie na generáciu. Je životnou filozofiou mnohých Thajčanov. Preto masáž pod rukami skúsených masérok priamo z Thajska je neporovnateľným zážitkom, ktorý spája telo a dušu do harmonického celku.

Čarovná atmosféra

Jemné vône, relaxačná hudba, útulná kója, intímne prostredie a povestná thajská prívetivosť dotvárajú výnimočný zážitok, ktorý budete chcieť zažiť znova.

Masáže

Potrebujete zrelaxovať, podporiť zdravie či krásu? Vyberte si z našej ponuky podľa toho, čo najviac prispeje k vašej harmónii. Doprajte si celotelovú masáž alebo úľavu svojim nohám, tváre a chrbtu.

Viac

Rituály

Rituály sú kombináciou masáží a procedúr podľa zamerania. Vyberte si rituál, ktorý podporí vaše zdravie, harmonizuje dušu alebo zregeneruje telo po športe.

Viac

Day spa

Dokonalý relax, ktorý vás na niekoľko hodín prenesie do úpne iného sveta. 5 hodín relaxu, starostlivosti, pozornosti pre vaše zdravie, vnútornú harmóniu a pokoj.

Viac
blogPosts

Zaujímavosti z nášho sveta

Otváracie hodiny na prelome rokov

31.12.2019 - 1.1.2020 máme zatvorené. Radi vás opäť privítame už od 2.1.2020. Začnite nový rok relaxom a vychutnajte si voľné chvíle naplno.

Celý článok

Referencie

Páči sa mi, že keď prídem do Green Lotus, je to ako vstúpiť do iného sveta. Dýcha to tam pokojom a ja osobne si dávam záležať na prístupe a tu sa mi veľmi páči, že všetci sú veľmi milí a ústretoví. Na pravidelné masáže som predtým nechodila, preto porovnať neviem, ale tuto mi to maximálne vyhovuje. Konečne som dokázala nachvíľu vypnúť.

Jana Okresová

Referencie

Som dôchodca a často chodievam do kúpeľov a aj na iné relaxačné pobyty. Masáž v Green Lotus som dostal ako darček a môžem povedať, že som už zažil veľa masáží, ale toto bolo úplne iné. Oceňujem prístup a tiež masáž, ktorá pomohla mojim stuhnutým svalom a navyše som neskutočne zrelaxoval.

Bohuslav Toporcer

Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a s ukladaním do vášho prehliadaca. Viac informácií

Jazyk:
English