Spirit meets emotions
TripAdvisor
 

Ázijské masážne rituály

Coconut Bliss

– Masážny rituál vytvorený špeciálne pre zimné mesiace. Má pripomenúť leto a zároveň chrániť telo voči chladu. Je to kombinácia kokosovej aromamasáže a neskôr kokosových nahrievaních vankúšikov. Prírodný kokosový olej je blahodárny pre pokožku, teplo z vankúšikov a uvoľnovaná kokosová esencia do tela pôsobia tiež ako prevencia.

Doba trvania: 90 minút (60 €) Objednať

Royal Beauty Ritual

– Anticelulitídový rituál v ponuke Green Lotus iba pre ženy. Celé telo najprv ponoríte do „kvetinového peelingu“, ktoré vyhladí pokožku a odstráni odumreté bunky na pokožke. Potom absolvujete aromamasáž so špeciálnym thajským prírodným olejom proti celulitíde. Jemné akupresúrne dotyky zvýšia efektivitu emulzií. Rituál je vhodný aj ako prevencia.

Doba trvania: 120 minút (79 €) Objednať

Harmonizing Asian Ritual

– Klasický ázijský rituál pôsobí všestranne na celé telo. Začína reflexnou masážou chodidiel a teplými zábalmi na nohách, ktoré rozprúdia krv a energiu v tele. Nasleduje olejová aromatická masáž.  Jej účinné látky sa vstrebávajú efektívnejšie a priaznivo vplývajú na vnútorné orgány. Rituál je dokončený masážou hlavy, tváre a krku, čo prispieva k prekrveniu hlavy a dodáva Vám celkovú harmóniu tela, mysle aj duše.

Doba trvania: 120 minút (78 €) Objednať

Healing Relaxing Ritual

– Tento rituál je zameraný hlavne na liečiace aspekty thajských terapií. Začína reflexnou masážou chodidiel, ktorá vplýva na nervové zakončenia v tele a stimuluje všetky orgány v tele. Kvetinový scrub oživuje a podporuje pokožku. Jemné vtieranie scrubu pripraví dobrú pôdu pre aromatickú masáž, ktorá zmobilizuje nabudené telo a pokožku a dodá mu energiu a vitalitu.

Doba trvania: 120 minút (78 €) Objednať

Sport Expert Ritual

– Vynikajúca regeneračná terapia pre aktívne športujúcich a zároveň ideálna liečba svalových a pohybových zranení športovcov. Začína s klasickou thajskou masážou, čím sa docieli strečing a a prekrvenie svalov. Terapia pokračuje Muscle Relief procedúrou, ktorá potom svaly uvoľní a upokojí. Športovci na záver uvítajú masáž hlavy, krku, ramien a tváre.

Doba trvania: 150 minút (90 €) Objednať

Herbal Balance Ritual

– Pre optimálnu rovnováhu v tele odporúčame tento rituál zameraný najmä na vnútornú harmóniu. Začnete reflexnou masážou chodidiel, ktorá upokojí vnútorné orgány a prekrví celé telo. Nasleduje Hot Herbal Compress vtieraním horúcej zmesi byliniek špeciálnymi vankúšikmi. Rituál je dokončený jemnou masážou hlavy, tváre a krku, čo prispeje k žiadanej rovnováhe v tele.

Doba trvania: 135 minút (90 €) Objednať

Thai Golfer Ritual

– Regeneračná terapia vytvorená špeciálne pre golfovú komunitu. Pozornosť pri masáži je venovaná tým partiám, ktoré sú pri golfe najviac namáhané (dolný chrbát, nohy, kolená, ramená). Thajská procedúra pritom okrem masáže využíva strečing, takže svale nie sú len masírované, ale aj naťahované – uvoľňované. Počas masáže sa používa emulzia, ktorá je v Thajsku určená na regeneráciu thajských boxerov.

Doba trvania: 90 minút (60 €) Objednať

Thajské masáže Bratislava - Green Lotus / Apollo Business Center II. - Blok C, 1.poschodie
Prievozská 4, 821 02 Bratislava / tel: 02-3212 1011 email: greenlotus@greenlotus.sk

Všeobecné obchodné podmienky
Reklamačný poriadok