Spirit meets emotions
TripAdvisor
 

Thajské masážne procedúry

Elementy

Green Lotus Vám ponúka širokú škálu tradičných i moderných thajských procedúr založených na thajskej viere v harmóniu štyroch elementov: Voda, Zem, Vzduch a Oheň. Každá masáž pôsobí na iné časti tela podobne, ako tieto elementy vplývajú na náš život. Kliknite si na jednoduché i komplexné masážne procedúry, ktoré najviac vyhovujú Vašej osobnej harmónii týchto štyroch elementov.


Voda

Zem

Vzduch

Oheň
Aromatherapy Heaven

– Táto voňavá terapeutická masáž patrí medzi najúčinnejšie liečivé formy thajského chrámu Wat Arun. Aromaterapia využíva pozitívne účinky esenciálnych olejov z exotických rastlín. Rôzne výťažky stimulujú metabolizmus, aby z tela odišla únava, stres, bolesti končatín a svalov a zvýšila sa mobilita. Vhodné pre všetkých na celkovú a jednoduchú relaxáciu. Vyberte si zo širokej ponuky vôní:   Škorica-Pomaranč --- Lemongrass (citrónová tráva) --- Thai Mystic --- Aloe Vera --- Jasmín --- Kokos ---- Slnko --- Citronella --- Levanduľa --- Jablko --- Grapefruit

Doba trvania: 60 minút (46 €) Objednať alebo 90 minút (59 €) Objednať


Flower Scrub

– Tento typ nanášania telového scrubu vytvorili špeciálne pre princezné dávneho Siamu. Scrub metóda využíva liečivé zložky kvetov ruže, sladkých mandlí a jojoby v kombinácii s jemnou masážou. Flower scrub vyhladzuje, relaxuje a obnovuje pokožku, pričom tiež pomáha celkovej cirkulácii krvi v tele. Táto procedúra je ideálna na zlepšenie vzhľadu pokožky, na odbúranie stresu a obnovenie harmónie v tele.

Doba trvania: 60 minút (47 €) Objednať


Face Fit Facial

– Je určná pre všetky typy pleti. Prospieva k hydratácii a čisteniu pleti.

Doba trvania: 45 minút (35 €) Objednať


Thai Spa Pedikúra / Pedicure

– Je spojením jemného opracovania a starostlivosti o chodidlá. Pedikúra začína kúpeľom nôh, pokračuje opracovaním hrubých častí kože na chodidle, taktiež zahŕňa aj očistenie a leštenie nechtov. Tvorí príjemnú kombináciu s masážou. Vaše nohy sa budú cítiť ľahko ako nikdy predtým.

Doba trvania: 50 minút (samostatne 27 €) Objednať alebo 50 minút (k masáži 20 €) Objednať


Thai Foot Ritual

– Táto procedúra sa zvykne nazývať aj reflexná masáž chodidiel. Stimuluje nervové zakončenia v chodidle, kde ústia nervy z orgánov v celom tele. V Thajsku slúži refloxológia aj ako liečba a prevencia niektorých ochorení. Kombináciou chladivých a hrejivých emulzií sa zvýrazní účinok tejto procedúry, ktorá sa v budhistických chrámoch využíva už vyše 3000 rokov. Thai Foot Ritual zvyšuje obranyschopnosť a podporuje celkový metabolizmus v tele.

Doba trvania: 30 minút (samostatne 26 €) Objednať alebo 30 minút (k masáži 16 €) Objednať alebo 60 minút (40 €) Objednať


Muscle Relief Massage

– Pomalé a intenzívne masážne pohyby na svaloch prenikajú hlboko do svalov po celom tele poskytujúc úľavu na pohybovom ústrojenstve. V kombinácii s efektívnym bylinkovým krémom uvoľňuje táto procedúra napätie v svaloch, odstraňuje stres a lieči fyzické a emocionálne tlaky v tele.

Doba trvania: 60 minút (45 €) Objednať alebo 90 minút (57 €) Objednať


Anti Cellulite Massage

– Ako už z názvu vyplýva, táto masáž je špeciálne zameraná na partie postihnuté celulitídou. Využíva sa špeciálny thajský anticelulitídový olej. Nánosy oleja v kombinácii s masážnymi technikami nielen rozprúdia krv, ale aj odbúrajú tukové vankúšiky, ktoré celulitídu spôsobujú.

Doba trvania: 60 minút (47 €) Objednať alebo 90 minút (59 €) Objednať


Hot Herbal Compress Massage

– Túto naozaj starovekú masážnu techniku priniesli pred 2 500 rokmi do Thajska z Indie. Procedúra zahŕňa používanie špeciálnych vankúšikov, akupresúru, jemné naťahovanie (strečing) a olejovú masáž. Masážne vankúšiky obsahujú zmes exotických bylín, ktoré sa teplom uvoľňujú do tela. Hot Herbal Compress posilňuje telesnú imunitu a celkovú vitalitu. Poskytuje tiež voľný priebeh vnútornej energii, čím dopomáha celkovému zlepšeniu zdravotného stavu. Verzia Liečivé Thajské Bylinky Verzia Kokos

Doba trvania: 90 minút (59 €) Objednať


Exotic Oil Massage

– Podobne ako aromaterapia, aj olejová masáž celého tela vmiešava vonné exotické oleje, ktoré priaznivo vplývajú na pokožku a svaly. Táto upokojujúca, ale tvrdšia procedúra, je vhodná najmä no pokojný oddych. Olej  je prírodný thajský, detský olej, bez akýchkoľvek alergénov. Je to masáž vhodná na sklonku dňa na celkový relax organizmu.

Doba trvania: 60 minút (45 €) Objednať alebo 90 minút (57 €) Objednať


All About Foot

– Spojenie Thai Spa pedikúry a reflexnej masáže chodidiel prispeje k celkovému zlepšeniu a prekrveniu namáhaných končatín vysokými opätkami či tvrdými biznis topánkami. Nielenže si Vaša klenba a päty oddýchnu, Vaše spodne končatiny budú tiež vizuálne nádherné .  

Doba trvania: 90 minút (57 €) Objednať


Traditional Thai Classic

– Tradičná thajská masáž v sebe zahŕňa stimuláciu 10 „poludníkových“ tokov energie v našom tele nazývaných aj „Sip Sen“. Táto masáž je kombináciiou „Hatha“ jogy, Ayurvédskej medicíny a čínskej akupresúry. Ak Vám vyhovuje tvrdšia masáž, polohovanie, strečing, ohýbanie, tak je to masáž práve pre Vás, pretože docieľuje celkový wellness pohybového ústrojenstva.

Doba trvania: 60 minút (40 €) Objednať alebo 90 minút (53 €) Objednať


Just Back ®

– Procedúra zameraná práve na najnamáhanejší sval na tele – chrbtový. Thajská technika masáže chrbta spočíva najmä v akupresúre, masírovaní energetických línií a strečingu. Na uvoľnenie sa používa thajský analgetický krém s aloe vera. Pri tejto masáži sú doplnkovo masírované aj zvyšné časti tela.

Doba trvania: 60 minút (45 €) Objednať


Head, Face and Neck Massage

– Doplnková masáž hlavy, tváre, oblasti ramien a krku. Vhodné aj na veľmi rýchle odstránenie stresu po a počas práce.

Doba trvania: 30 minút (samostatne 25 €) Objednať alebo 30 minút (k masáži 15 €) Objednať


Thajské masáže Bratislava - Green Lotus / Apollo Business Center II. - Blok C, 1.poschodie
Prievozská 4, 821 02 Bratislava / tel: 02-3212 1011 email: greenlotus@greenlotus.sk

Všeobecné obchodné podmienky