Spirit meets emotions
TripAdvisor
 

Thajské masážne procedúry

Elementy

Green Lotus Vám ponúka širokú škálu tradičných i moderných thajských procedúr založených na thajskej viere v harmóniu štyroch elementov: Voda, Zem, Vzduch a Oheň. Každá masáž pôsobí na iné časti tela podobne, ako tieto elementy vplývajú na náš život. Kliknite si na jednoduché i komplexné masážne procedúry, ktoré najviac vyhovujú Vašej osobnej harmónii týchto štyroch elementov.


Voda

Zem

Vzduch

Oheň
Aromatherapy Heaven

– Táto voňavá terapeutická masáž patrí medzi najúčinnejšie liečivé formy thajského chrámu Wat Arun. Aromaterapia využíva pozitívne účinky esenciálnych olejov z exotických rastlín. Rôzne výťažky stimulujú metabolizmus, aby z tela odišla únava, stres, bolesti končatín a svalov a zvýšila sa mobilita. Vhodné pre všetkých na celkovú a jednoduchú relaxáciu. Vyberte si zo širokej ponuky vôní: Pomaranč --- Lemongrass (citrónová tráva) --- Thai Mystic ---  Jasmín --- 100% organicý kokos -- Energizing--  Levanduľa --- Thajské kvety

Doba trvania: 60 minút (47 €) Objednať alebo 90 minút (60 €) Objednať


Flower Scrub

– Tento typ nanášania telového scrubu vytvorili špeciálne pre princezné dávneho Siamu. Scrub metóda využíva liečivé zložky kvetov ruže, sladkých mandlí a jojoby v kombinácii s jemnou masážou. Flower scrub vyhladzuje, relaxuje a obnovuje pokožku, pričom tiež pomáha celkovej cirkulácii krvi v tele. Táto procedúra je ideálna na zlepšenie vzhľadu pokožky, na odbúranie stresu a obnovenie harmónie v tele.

Doba trvania: 60 minút (47 €) Objednať


Face Fit Facial

– Na túto procedúru sa nevzťahujú osobné alebo permanentkové zľavy ~ Je určná pre všetky typy pleti. Prospieva k hydratácii a čisteniu pleti. Obsahuje peeling, masáž, vitamínové sérum, kokosovú masku.

Doba trvania: 45 minút (35 €) Objednať


Thai Foot Ritual

–  Možnosť absolvovať aj ako 30 minútovú masáž v 90 minútovej procedúre Táto procedúra sa zvykne nazývať aj reflexná masáž chodidiel. Stimuluje nervové zakončenia v chodidle, kde ústia nervy z orgánov v celom tele. V Thajsku slúži refloxológia aj ako liečba a prevencia niektorých ochorení. Kombináciou chladivých a hrejivých emulzií sa zvýrazní účinok tejto procedúry, ktorá sa v budhistických chrámoch využíva už vyše 3000 rokov. Thai Foot Ritual zvyšuje obranyschopnosť a podporuje celkový metabolizmus v tele.

Doba trvania: 60 minút (samostatne / k masáži 40 €) Objednať


Muscle Relief Massage

– Pomalé a intenzívne masážne pohyby na svaloch prenikajú hlboko do svalov po celom tele poskytujúc úľavu na pohybovom ústrojenstve. V kombinácii s efektívnym bylinkovým krémom uvoľňuje táto procedúra napätie v svaloch, odstraňuje stres a lieči fyzické a emocionálne tlaky v tele.

Doba trvania: 60 minút (47 €) Objednať alebo 90 minút (60 €) Objednať


Hot Herbal Compress Massage

– Túto naozaj starovekú masážnu techniku priniesli pred 2 500 rokmi do Thajska z Indie. Procedúra zahŕňa používanie špeciálnych vankúšikov, akupresúru, jemné naťahovanie (strečing) a olejovú masáž. Masážne vankúšiky obsahujú zmes exotických bylín, ktoré sa teplom uvoľňujú do tela. Hot Herbal Compress posilňuje telesnú imunitu a celkovú vitalitu. Poskytuje tiež voľný priebeh vnútornej energii, čím dopomáha celkovému zlepšeniu zdravotného stavu. Verzia Liečivé Thajské Bylinky Verzia Kokos

Doba trvania: 90 minút (60 €) Objednať


Anti Cellulite Massage

– Ako už z názvu vyplýva, táto masáž je špeciálne zameraná na partie postihnuté celulitídou. Využíva sa špeciálny thajský anticelulitídový olej. Nánosy oleja v kombinácii s masážnymi technikami nielen rozprúdia krv, ale aj odbúrajú tukové vankúšiky, ktoré celulitídu spôsobujú.

Doba trvania: 60 minút (47 €) Objednať alebo 90 minút (60 €) Objednať


Traditional Thai Classic (bez sprchy)

– Tradičná thajská masáž v sebe zahŕňa stimuláciu 10 „poludníkových“ tokov energie v našom tele nazývaných aj „Sip Sen“. Táto masáž je kombináciiou „Hatha“ jogy, Ayurvédskej medicíny a čínskej akupresúry. Ak Vám vyhovuje tvrdšia masáž, polohovanie, strečing, ohýbanie, tak je to masáž práve pre Vás, pretože docieľuje celkový wellness pohybového ústrojenstva.

Doba trvania: 60 minút (40 €) Objednať alebo 90 minút (55 €) Objednať


Just Back ®

– Procedúra zameraná práve na najnamáhanejší sval na tele – chrbtový. Thajská technika masáže chrbta spočíva najmä v akupresúre, masírovaní energetických línií a strečingu. Na uvoľnenie sa používa thajský analgetický krém s aloe vera. Pri tejto masáži sú doplnkovo masírované aj zvyšné časti tela.

Doba trvania: 60 minút (47 €) Objednať alebo 90 minút (60 €) Objednať


Head, Face and Neck Massage

– Možnosť absolvovať aj ako 30 minútovú masáž v 90 minůtovej procedúre Doplnková masáž hlavy, tváre, oblasti ramien a krku. Vhodné aj na veľmi rýchle odstránenie stresu po a počas práce.

Doba trvania: 30 minút (samostatne 25 €) Objednať


Thajské masáže Bratislava - Green Lotus / Apollo Business Center II. - Blok C, 1.poschodie
Prievozská 4, 821 02 Bratislava / tel: 02-3212 1011 email: greenlotus@greenlotus.sk

Všeobecné obchodné podmienky
Reklamačný poriadok