Spirit meets emotions
TripAdvisor
 

Day Spa

Vitajte v DAY SPA. Je to miesto kde si môžete vychutnať relax doslova celý deň. DAY SPA je najnovším trendom v celej Ázii, kde si ľudia vyhradia niekoľko hodín na celkovú spirituálnu očistu celého tela. Naše procedúry trvajú 4,5 hodiny alebo neuveriteľných 270 minút príjemného a slastného pocitu. Celkovo aj s prestávkami, občerstvením oddychom a sprchovaním u nás strávite cca 5 hodín.


Verzia pre neho

– Filozofia thajských masáží začína od chodidiel. Najprv začnete kúpeľom nôh a teplým zábalom. Šikovná thajská masérka urobí SPA peeling a reflexnú masáž chodidiel (90min) a následne dostanete tradičnú thajskú masáž na sucho (60min). Po krátkej prestávke pokračujete v olejovej masáži (AROMATHERAPY alebo MUSCLE RELIEF, 90min) a na záver sa uvoľníte pri masáži tváre a hlavy (30min).

Doba trvania: 270 minút (159 €) Objednať


Verzia pre ňu

– Procedúra pre ženu je kombináciou liečivých, okrasných a relaxačných procedúr. Začnete so SPA peelingom a reflexnou masážou nôh (60min) a celotelovým thajským peelingom (Flower Scrub – verzia jasmínová ryža alebo citrónová tráva) (60min) . Po osprchovaní a prestávke máte na výber z olejovej masáže (AROMATHERAPY alebo ANTI CELLULITE) pri ktorej môžete kompletne zrelaxovať (120min). Na záver si vyskúšate na svojej tvári liečivú silu rituáli Face Fit ( peeling, sérum,masáž,maska)

Doba trvania: 270 minút (159 €) Objednať


Poznámka: poskytujeme kompletný komfort počas procedúry. Zabezpečíme oblečenie, občerstvenie aj pitný režim

Thajské masáže Bratislava - Green Lotus / Apollo Business Center II. - Blok C, 1.poschodie
Prievozská 4, 821 02 Bratislava / tel: 02-3212 1011 email: greenlotus@greenlotus.sk

Všeobecné obchodné podmienky
Reklamačný poriadok